Bojnice

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Bojnice - Slovensko

Bojnice

Slovensko

,Bojnice

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis

Lázeňské město Bojnice se nachází na středním Slovensku asi 1 kilometr západně od Prievidze na pravém břehu řeky Nitry. Dominantou města je Bojnický zámek, původně dřevěný hrad, který byl přestavěn na kamenný a upraven do dnešní podoby až na konci 19. století. Zámek obklopuje rozlehlý park. Při procházce můžete najít různé druhy vzácných stromů a rostlin. Součástí zámeckého parku je zoologická zahrada, nejstarší na Slovensku a co do počtu chovaných zvířat také největší, a termální koupaliště s teplotou vody 28-33° C (v provozu v letní sezoně).

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná brzy ráno a končí ve Zlíně kolem 6. hod. ranní. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

svoz z vašich nástupních míst a cesta do Bojnic. V dopoledních hodinách příjezd, následně organizovaná prohlídka zámku s průvodcem, pak volný program, možnost procházky městem, parkem, návštěva rozsáhlé ZOO v odpoledních hodinách návrat zpět.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, průvodce.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa, cestovní pojištění, vstupy.

Orientační ceny vstupů:

Prohlídka zámku: dospělí - 8 EUR, studenti (15 – 18 let) 5 EUR, s ISIC kartou 5 EUR, děti 6- 15 let 3,5 EUR, děti 3-6 let 1 EUR, důchodci nad 65 let – 7 EUR. Použití fotoaparátu 2 EUR, videokamery 5 EUR.
ZOO Bojnice: dospělí – 5 EUR, důchodci a studenti – 2,5 EUR, děti 4 – 15 let – 2 EUR.

Pokoje
Autobus 1+0

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.